V. velká cena ČABK Praha 2015

Autor: Oddíl Karate <info@karatemelnik.cz>, Téma: Závody, Zdroj: http://karatemelnik.cz, Vydáno dne: 07. 11. 2015

11. října 2015 se v Praze konala V. velká cena ČABK. Této soutěže se zúčastnilo čtyřiadevadesát závodníků z dvanácti klubů (SK Kesl Ryu Shotokan, SK karate Dragon DDM Neratovice, Jukl Karate Team, PSK OLYMP PRAHA a další. V kategorii KATA senioři 18-35 let závodil Daniel Oplt, který se v této kategorii umístil na skvělém druhém místě s katou Bassai Sho a Enpi. Téměř na konci celé soutěže se konala kategorie KUMITE masters, ve které závodil Rostislav Oplt, při prvním zápase, který byl jediný, protože byli přihlášeni pouze dva závodníci, vyhrál a obhájil první místo. V celkové tabulce se TJ Emě Mělník jako klub umístil na pátém místě s dvěma medailemi, jak už bylo zmíněno zlatou a stříbrnou, a to s dvěma závodníky, což je skvělý výsledek.